Maak kontak...

Kontak vorm

Dankie - ek kom so spoedig moontlik terug na u.

LEIERSKAP

Kontak persone met nommers en e-pos adresse. 

Leraar: André M Nel 

082-576-1836
andremartin.nel@gmail.com

Tesourier: Francois Tredoux

082-572-4881
gideontr@absa.co.za

Magda Tredoux 

083-715-1562
magdat@absa.co.za

Manne: Callie Coetzee 

071-335-4447 callieenchrista.coetzee@gmail.com

Sending: Louri Snyders 

082-950-6565
louri.snyders@om.org

Johnny Zaayman

084-430-5803
johnny@rolin.co.za

Yvonne Schröder  

071-883-7372
yvonne.schroder@gmail.com

Gebed: Manie Ferreira  

072-235-5303
manief@mweb.co.za

Multimedia: Dinah Barnard  

072-179-8885
dinahb@mechem.co.za

Hendrina Struwig 

082-744-2899
struwigh@mweb.co.za

Kinderwerk: Talitha Botha 

082-776-5096
talithabotha@yahoo.com

Aanbidding: Hannes Vorster

082-769-2597
vohannes@gmial.com

Dames:
Christa Coetzee 

076-173-7528 callieenchrista.coetzee@gmail.com

Barmhartigheid: Cas en Ella Kruger  

082-485-4691
casella.kruger@gmail.com

Jong volwassenes: Danie en Elmien Flemming 

074-115-3420
danie_flemming@yahoo.com

Koster:
Tom Fourie 

0628005373 (Slegs SMS)
tomfourie777@gmail.co.za

ENIGE VRAE ? 

Kontak vir Ds. André Nel

KONTAK

Huistelefoon: 012 331 3755
Kerkkantoor: 012 329 7541
Selfoon: 082 576 1836

bankrekening

Holokleria
Kerk van die Nasarener
ABSA Bank, Tak: 632-005
Rek nr 10 4729 0909
Boufonds: 92 8491 9127

Adres

Parkerstraat 127, Riviera, Pretoria
Posbus 11944, Queenswood, 0121